Vai esi pamanījis, ka reģistrētiem lietotājiem ir lielākas privilēģijas?Tad kapēc Tu nereģistrējies?
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Par barošanas (tīkla vadiem).

06/03/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Par barošanas (tīkla vadiem).
Ieteikt draugiem...
 


Par barošanas (tīkla vadiem).
Runājot ar daudziem tehniski izglītotiem cilvēkiem par kabeļu ietekmi uz skaņu, dažkārt nākas dzirdēt tādu kā pārmetumu- tie ir dārgu kabeļu tirgotāju mārketinga triki un tas tīkla (220V)vads nu nekādi nevar ietekmēt skaņu. Vardu sakot-placebo efekts, kur galvenais ir zīmols un velti izšķiesti latu desmiti vai pat simti. Šādu viedokli pauž arī daži sastaptie HighEnd tehnikas tirgotāji, kuri uzskata, ka galvenais ir pēc iespējas dārgākas sistēmas komponentes un viss būs ok, labākajā gadījumā kabeļiem jāsastāda ap 10% no sistēmas izmaksām. Par tīkla filtra nepieciešamību, it kā, iebildumu nav. Mēģināšu pamatot kvalitatīva barošanas vada nepieciešamību.
Pieņemot, ka tīkla filtrs vai kondicionieris uz savām kontaktu spailēm padod „iztīrītus 220V”, kas tad notiek tālāk. Paskatoties uz savu sistēmu, redzam aparātu kvalitatīvus metāla korpusus, kas droši aizsargā shēmu no ārējo elektromagnētisko lauku ietekmes, labi ekranētos starp bloku kabeļus, sazemēto tikla filtru- it kā viss kārtībā.
Evita Boles fotogrāfija „Rīgas neregulāri rūtotās debesis” ļoti labi raksturo apkārtējās vides elektromagnētisko piesārņojumu pilsētāTam visam vēl pieskaita augtāko frekvenču izstarotājus- GSM bāzes stacijas, dažādu institūciju skaru sistēmas, datorus, bezvadu audio ierīces, bezvadu datortīklus un tā tālāk un tā jo projām. Vārdu sakot, mēs dzīvojam dažādu elektromagnētisko starojumu (traucējumu) okeānā. Bet kā tad tas var ietekmēt mūsu labi ekranēto audio sistēmu. Atbilde vienkārša- caur aparātu tīkla vadiem. Parastais (no aparta komplekta) tīkla vads darbojas kā antena, uztverot augstfrekvences starojumus un novadot tos uz iekārtas barošanas bloku, kurš nespēj nofiltrēt šos augsto frekvenču traucējumus, jo jau tā ir pamatīgi nodarbināts ar kvalitatīva līdzsprieguma radīšanu shēmas vajadzībām. Tālākā šo traucējumu mijiedarbība ar pārējiem shēmas funkcionālajiem mezgliem (impulsu barošanas blokiem, takts ģeneratoriem CD un DVD atskaņotājos, utt.) arī rada „duļķainu’ skaņu, sašaurina skaņas skatuvi un visādi citādi var ietekmēt skanējumu. Uz jautājumu- kam tad domāts komplektā nākošais tīkla vads- atbildei- lai pārbaudītu aparāta darba spēju pirms pārdošanas.

Tīkla vadu ražotāji izvēlas dažādus tehniskos risinājumus, lai nepielaistu ārējo elektromagnētisko starojumu nokļūšanu pieslēgtajā aparātā.

Daži pielieto ekranētos tīkla kabeļus, daži izstrādā unikālas vadu savstarpēju savīšanas metodes,
citi pārvērš zināmos „skin efekta” trūkumus priekšrocībās, radot savā kabelī augsto frekvenču filtrēšanu, vai uzstāda uz kabeļa kvalitatīvu filtru. Bet viena kopēja iezīme ir visiem kvalitatīvu tīkla vadu ražotājiem- šajos izstrādājumos tiek pielietoti augstvērtīgi materiāli, sākot no vadītājiem, izolācijas materiāliem un spraudņiem.
Mr.Jones (webmaster) 
Pagaidām tikai ServoLv. taču drīz tas viss būs pieejams atsevišķā internetaveikalā. Informācija sekos tiklīdz būs sakārtotas visas nepieciešamās formalitātes un tehniskās darbības

Ervīns 
kur to visu var aptaustīt un apskatīt ?

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.