Tev ir ideja, kuru vēlies realizēt interneta vidē? Bet Tu nezini kā ?Izmanto kontaktu formu un Tev taps palīdzēts! :)
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Džeims Blants šovakar atklās jaunu Rīgas ballīšu vietu

05/29/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Džeims Blants šovakar atklās jaunu Rīgas ballīšu vietu
Ieteikt draugiem...
 


Džeimsa Blanta koncerts būs pirmais lielais publiskais pasākums jaunajā koncertzālē, kas ierīkota kādreiz leģendārā kinoteātra "Palladium" telpās. Džeimss Blants, kurš pērn laida klajā jaunāko studijas ierakstu "Some Kind of Trouble", šobrīd devies koncertu turnejā pa Austrumeiropu un pārsvarā uzstājas arēnās, tādēļ koncertšovu Palladium koncertzālē var uzskatīt par ekskluzīvu un īpašu notikumu. Kopā ar mūziķi divos tūres autobusos Rīgā ieradīsies 35 cilvēku komanda, kā arī četri kravas furgoni ar skatuves tehnisko aprīkojumu. Lai sagatavotos koncertam, 30.septembrī būs slēgta satiksme Pērses ielā. Džeimsa Blanta komandas uzņemšana Palladium telpās mums kā koncertu organizatoriem ir jauns izaicinājums, jo jaunajā koncertzālē paredzēts rīkot lielākoties vidēja mēroga grupu uzstāšanās. Džeimsa Blanta komanda koncerttūres ietvaros Rīgā ieradīsies ar savu pavāru un mobilo virtuves iekārtu. Tā kā koncertzālē Palladium nav iespējas ierīkot pagaidu virtuvi, mūziķa pavārs plāno izmantot tuvējā restorāna Čarlstons virtuvi.

Biļetes uz Džeimsa Blanta koncertu ierobežotā skaitā vēl pieejamas "Biļešu servisa" kasēs un maksā Ls 34.00. Ja biļetes vēl būs pieejamas arī koncerta dienā, tās par augstāku maksu nekā iepriekšpārdošanā būs iespējams iegādāties arī pie ieejas koncertzālē.Baiba 
Jeeeeeeeeeee......... Balliiiiiiiiiiteeeeeeeeeeee

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.