Tev ir ideja, kuru vēlies realizēt interneta vidē? Bet Tu nezini kā ?Izmanto kontaktu formu un Tev taps palīdzēts! :)
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Izdoti visi Pinkfloyd albūmi remāsterētā skanējumā

05/29/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Izdoti visi Pinkfloyd albūmi remāsterētā skanējumā
Ieteikt draugiem...
 


Kompānija EMI Records atkārtoti laidusi klajā grupas "Pink Floyd" ierakstus. Jaunus izdevumus ar remāsterētu skanējumu piedzīvojuši visi grupas albumi, to skaitā tāda klasika kā debijas albums, britu psihedēlijas meistardarbs "Piper at the Gates of Dawn", kā arī "Meddle", "Wish You Were Here", "Animals", "The Wall" un citi. Savukārt grupas slavenākais veikums, viens no visu laiku leģendārākajiem mūzikas ierakstiem "Dark Side of the Moon" nu piedzīvojis pat trīs dažādas versijas – parasto viena CD izdevumu, divu CD de luxe izdevumu, kurā DSOTM oriģinālais studijas materiāls papildināts ar vēsturisku koncertizpildījumu pilnā apjomā un sešu disku komplektu ar diviem dažādiem miksējumiem, arhīva ierakstiem, koncerta ieskaņojumu, dvd un blu-ray diskiem, kā arī dažādiem piemiņas suvenīriem. DSOTM pieejams arī 180 gramu vinila skaņuplatē. Visi 14 "Pink Floyd" albumi nopērkami gan atsevišķi, gan vienā komplektā "The Dicovery Studio Album Box Set".

Protams kabeliem varbut ari nav nekadas nozimes, bet ja nav vispar kabela, tad vispar neko ari nevares klausities. (music) Tapec teikt par kabeliem, ka pilnigi vienalga butu melots... :) :) :) :) :) :) :) (music) (music) (music) (music) (music) (music) (dance) (dance) (dance) (dance) (dance) Muzika tiesam laba (dance) (dance) (dance) (dance) (music) (music) (music) (music)

Kabelis 
:)

IR 
Man vienalga par tiem kabeļiem. Bet Pink Floyd man baigi patīk

Skeptikis. 
Tikai pilnīgs cirvis pirks tik dārgus vadus.

Mr.Jones (webmaster) 
Vadi ir smags un diskutabs jautājums. Par šo bieži tiek lauzti šķēpi. Viens sadzird starpību. Cits uzskata ka tas ir placebo efekts. Cits nesadzird vispār starpību. Tas ir gluži kā tajā tautas teicienā - vienam patīk māte, citam meita, citam jauna kleita. Un tomēr ir cilvēki, kas tic vadiem, ir gatavi ieguldīt tajos desmitos tūkstošu lielu kapitālu.

Skeptikis 
Galvenais vajag dārgus vadus lai varētu izjust katru niansi

Diez vai kaut kas var būt labāks par 70tajos gados ierakstītu un māsterētu mūziku. Taču lai to izvērtētu, nepieciešams tikt pie labas kvalitātes ierakstiem nevis mp3 @ 128kbs.

Valdis 
Skan arī labāk?

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.