Vai esi pamanījis, ka reģistrētiem lietotājiem ir lielākas privilēģijas?Tad kapēc Tu nereģistrējies?
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Latvijas smagākais reperis gatavojas albuma izdošanai

06/06/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Latvijas smagākais reperis gatavojas albuma izdošanai
Ieteikt draugiem...
 


Viņa kolēģi viņu sauc par Latvijas smagāko reperi. Viņu sauc Dairis. Pats viņs par šo dziesmu saka sekojoši "Plīšu lācītis...stāsts par kādu atgadījumu, dzīves steigā bieži skrienot nepamanam kas notiek ap mums, bet dažreiz kāda šķietama neveiksme var izrādīties kā jauks piedzīvojuma sākums...ar ko tas turpināsies un beigsies ir vien likteņa ziņā" Dziesma „ Plīšu Lācītis” ir no Daira topošā albūma „Kam Negadās”. Dziesmas pamatā ir kāds stāsts par jauku un pārsteidzošu satikšanos ar kādu meiteni, bet liktenim bija citi plāni saistībā ar šo meiteni.... kādi? To var dzirdēt dziesmā.
Dziesma ierakstīta studijā Kalvesstudio, miksēja Dairis. Dziesmas pamatu uztaisīja Traka Melodija, basu un ģitāru iespēlēja Pēteris Upelnieks.
Kolēģe man teica, ka noklausoties šo dziesmu es vēl vairāk pateikšu, ka viņas visas ir vienādas :) Ne gluži tā, bet dziesma interesanta. Veiksmi Dairim ar albūmu!Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.