Vai esi pamanījis, ka reģistrētiem lietotājiem ir lielākas privilēģijas?Tad kapēc Tu nereģistrējies?
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Greenpeace paziņo, ka biodegviela ir kaitīgāka par benzīnu

05/28/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Greenpeace paziņo, ka biodegviela ir kaitīgāka par benzīnu
Ieteikt draugiem...
 


"Greenpeace" paziņojumā skaidro, ka biodegvielas ražošanai nepieciešami lieli dabas resursi - pirmkārt, to ražošanai pietiekošā daudzumā vajadzīgas milzīgas lauksaimniecības platības, kuru dēļ tiek izcirsti simtiem hektāri mežu. Tāpat izaudzētais no lauka jānovāc, jāpārstrādā, tādējādi kopumā radot videi lielāku kaitējumu nekā naftas produktu ieguve, pārstrāde un izmantošana.Biodegvielas ražošanai masveidā tiek audzētas tādas kultūras kā eļļas palmas, soja un rapsis. Biodegviela veicinot baduOrganizācija arī norāda uz tendenci, ka ik gadu arvien lielāka daļa lauksaimniecības produkcijas - kukurūzas, cukura, palmu eļļas, manioka un citu produktu tiek izmantoti biodegvielas ražošanai. Tādējādi tas netieši veicinot badu pasaulē. Eksperti uzskata, ka biodegvielas produktu ražošanā būtu jānosaka stingras regulas, kas ierobežotu šo kultūru audzēšanu, lai tādējādi nebūtu apdraudētas citas lauksaimniecības kultūras, kas izmantotas pārtikas ražošanā.


Kādi secinājumi? Nāksies vien lietot veco labo naftas izstrādājumu buķeti. Vismaz pagaidām. Kaut arī mūsu zemē tas tā īsti nemaz nav iespējams, jo mūsu 100 gudrie savā laikā lēma par biodegvielas obligāto piejaukumu vecajai labajai dīzeļdegvielai. Labi ka lielajā tēvzemē šādas muļķības nav aktuālas

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.