Vai esi pamanījis, ka reģistrētiem lietotājiem ir lielākas privilēģijas?Tad kapēc Tu nereģistrējies?
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - 2014. gada 8.aprīlī apglabāsim MS Windows XP

05/29/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
2014. gada 8.aprīlī apglabāsim MS Windows XP
Ieteikt draugiem...
 


Par vienu no skaidrākajiem mājieniem, ka Windows XP operētājsistēma nav vēlama un tās kalpošanas laiks faktiski ir beidzies, var uzskatīt Microsoft vadības paziņojumu, ka atbalsts, tātad nepieciešami atjauninājumi tiks gatavoti vēl "tikai" tūkstoš dienas jeb aptuveni trīs gadus.Operētājsistēmas drošībai atbalsts tiks pārtraukts pēc 1000 dienām; ielāpi tiks gatavoti līdz 2014. gada 8.aprīlim.
Pirmās norādes uz to, ka XP kalpošanas laiks pamazām beidzas, bija šā gada pavasarī, kad Microsoft izlaida interneta pārlūka Internet Explorer jaunāko, devīto versiju, kas darbojas tikai Vista un Windows 7 vidē, bet XP neatbalsta. Toreiz Microsoft vadība norādīja, ka XP nedarbosies arī citi gaidāmie pārlūki.

Tāpat var atzīmēt, ka Microsoft steidzina arī citu, pašu prāt, novecojušu produktu izskaušanu no ikdienas. Viens no tiem ir interneta pārlūka 6.versija, kuras izsvēpēšanai no pasaules datoriem pat seko speciāli izveidota interneta vietne www.ie6countdown.com. Saskaņā ar to IE6, spītējot lielajiem drošības caurumiem, ir visai izplatīts pārlūks. Piemēram, Ķīnā to izmanto 33,8% datoru, Indijā 10%, bet Saūda Arābijā - 6,6%. Par Latviju, lielāko daļu Āfrikas un daļu Dienvidamerikas www.ie6countdown.com informācijas nav, taču ir norādīts, ka, piemēram, Somijā un Norvēģijā IE6 daļa ir attiecīgi 0,7 un 0,4 procenti. Kopējā IE6 tirgus daļa pasaulē ir 10,7%.

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.