Tu zini, kas ir Deivids Gilmors? Sids Barets? Niks Meisons? Ričards Raits? Rodžers Voterss ?Atrodi savus domubiedrus, kam arī patīk Pinkfloyd
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Positivus FESTIVĀLA KINO TELTS PROGRAMMA

06/06/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Positivus FESTIVĀLA KINO TELTS PROGRAMMA
Ieteikt draugiem...
 


Par neatņemamu Positivus festivāla sastāvdaļu ir kļuvusi brīvdabas kinozāle, kas izvietota īpašā Kino teltī kāpās pie jūras. Šogad Positivus festivāla kino programmā kino gardēžus priecēs gan starptautiski atzītas mākslas filmas, gan jaunākās Latvijā uzņemtās mākslas, dokumentālās un animācijas filmas. Programmā iekļautas arī Future Shorts One un Baltic Shorts īsfilmas un mūzikas video, kā arī īpaša kinoforuma Arsenāls filmu izlase un koncertfilma par grupu Blur. Positivus festivāla kino teltī varēs noskatīties režisora Gata Šmita latviešu kino svaigumu “Seržanta Lapiņa atgriešanās”, Jāņa Streiča kino klasikas pērli “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, Elīnas Eihmanes režisētās īsfilmas par Gūtenmorgenu un jaunās režisores Laumas Balodes īsfilmu “Sterilā zona”. Dokumentālo filmu klāstā būs skatāma Rūdolfa Rubīna filma “Kā Tev klājas, Rūdolf Ming?”, Dzintara Dreiberga “Padoties aizliegts”, Sandra Jūras “Pareizi uzlidot”, Daiņa Kļavas “Dubļi”, kā arī Ivara Zviedra “Bēgums”. Latviešu animāciju pārstāvēs Jāņa Cimermaņa “Animācijas brigāde”, kā arī Arnolda Burova darbu izlase.

Pasaules kino Positivus festivālā šogad pārstāvēs šā gada Kannu kino festivāla dalībniece, “Oskaram” un “Zelta Globusam” nominētā Alehandro Gonsalesa Injaritu “Biutiful”, Silviana Šomē animācija “Iluzionists”, 2010. gada Kannu kino festivāla Jaunās kinokritiķu balvas ieguvēju Ūlas Simonsona un Johanesa Šērnes Nilsona mākslas filma “Skaņu troksnis”, kā arī starptautiskā kino foruma Arsenāls īpašā filmu izlase. Lielu skatītāju uzmanību ar autoru oriģinalitāti, izpausmes veidu un izpildījumu Positivus festivāla Kino teltī katru gadu izpelnās Future Shorts filmu programma, ko varēs skatīt arī šogad.

Savukārt grupas Blur fanus priecēs dokumentālā koncertfilma “No Distance Left To Run”, kurā atspoguļota Blur koncerttūre pēc grupas atkalapvienošanās 2009. gadā. Filmā redzami arī līdz šim nepubliskoti ieraksti no Blur arhīviem, kā arī intervijas ar grupas dalībniekiem.


Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.