Vai esi pamanījis, ka reģistrētiem lietotājiem ir lielākas privilēģijas?Tad kapēc Tu nereģistrējies?
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Tele2 klientiem Positivus biļetes lētākas

07/12/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Tele2 klientiem Positivus biļetes lētākas
Ieteikt draugiem...
 


Ja esi Tele2 vai ZZ lietotājs, tu vari saņemt īpašu atlaides kodu un iegādāties biļetes uz Positivus festivālu ar ievērojamu atlaidi. Ar īpašo atlaides kodu biļete maksās tikai Ls 26, pilnās cenas (Ls 33) vietā.

No viena numuru var pasūtīt ne vairāk kā divus kodus. Ar vienu kodu var iegādāties ne vairāk kā vienu divu dienu biļeti. Lai saņemtu atlaidi, uzrādi saņemto kodu Biļešu Servisa kasēs vai ievadi kodu tam paredzētajā vietā

Lai saņemtu atlaidi Positivus festivāla biļetēm, piesakies īpašajam atlaides kodam, nosūtot vārdu "positivus" uz numuru 1626. Atlaides kodu saņemsi savā telefonā kā SMS.

Lai izvairītos no situācijas, kad atlaide biļetei ir rezervēta, bet tā netiek izmantota, kodu ir vairāk nekā akcijā pieejamo biļešu. Tas nozīmē, ka kods vēl negarantē biļetes ieguvi. Saņemot kodu, pēc iespējas atrāk jāveic biļetes apmaksa Biļešu servisa kasēs vai internetā.

Altaižu kodi Positivus biļetēm pieejami līdz 12. jūnijam. Ievēro — akcijā pieejamo biļešu skaits ir ierobežots! Biļetes cenā nav iekļauta maksa par vietu telšu pilsētiņā.

*Biļetes var iegādāties tie ZZ klienti, kuru ZZ numurs ir aktīvs vismaz 6 mēnešus.

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.