Tu zini, kas ir Deivids Gilmors? Sids Barets? Niks Meisons? Ričards Raits? Rodžers Voterss ?Atrodi savus domubiedrus, kam arī patīk Pinkfloyd
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Tad nu beidzot tas ir noticis

06/04/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Tad nu beidzot tas ir noticis
Ieteikt draugiem...
 


Tad nu beidzot tas ir noticis. Ir pagājis tieši gads, kopš šis projekts darbojas šādā formā. Pats pirmais ieraksts diemžēl nav saglabājies, taču otrais gan. Šī ir tāda kā svētku diena pirms svētkiem. Kas būs sagaidāms nākamajā gadā? Droši vien daudz bilžu, ideju, piezīmju. Nu tas pats, kas līdz šim tikai aizvien augošā kvalitātē. Jāsaka paldies arī uzticīgākajiem apmeklētājiem. Īpašs paldies lielākajiem kritiķiem. Kaut arī kritiku nepatīkami uzklausīt, bez Jums tas viss nebūtu sanācis. Bet vislielākais paldies jāsaka Jānītim, kurš mani pirms gada pamudināja un visādi pierunāja, lai tikai es sāktu ņemties. Un ziniet? Tā ir kā slimība. Un ja tā arī ir slimība, es nemaz no tās negribu atveseļoties. Tā ir gluži kā abrakadabra, kas nobur un nelaiž vaļā.. Tas tā joka devai.

Anda 
(party)(party)(party)

Apsveicam! :)

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.