Tev ir ideja, kuru vēlies realizēt interneta vidē? Bet Tu nezini kā ?Izmanto kontaktu formu un Tev taps palīdzēts! :)
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Ielu mode 2010 gada pavasarī

06/04/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Ielu mode 2010 gada pavasarī
Ieteikt draugiem...
 


Agrāk es nedaudz smējos un vīpsnāju par gumijas zābakiem. It sevišķi puķainiem. Šajā pavasarī nākas pabrīnīties par redzēto. Iedomāsimies skaistu meiteni minī svārciņos. Varbūt ne minī svārciņos bet ar vienkārši platu jostu :) Vīrieši sapratīs par ko es runāju. Un kājās viņai gumijas zābaki. Smieklīgi īstenībā. Taču pēdējās dienās redzu šo parādību aizvien biežāk. Vajadzēs sākt fotografēt šādus skatus :D Vai tā ir normāla parādība vai kaut kāda pornogrāfija? Varbūt man kāds cilvēks varētu mēģināt paskaidrot ?

Anda 
Man arii ir pukjaini gumijnieki.. savulaik mamma man tos iegaadaaja lai es bristu pa daarzu, savulaik tagad lieti noder peldot pa rajonu uz darbu... pa celjam uz pieturu ir taada forsha pusmetru dzilja peljkje... un riita steigaa galiigi negribas iet liekas piecas minuutes rinkjii, pie kam tur arii celju staavoklis ir saapiigs! I'm just saying..
un ir arii visai simpaatiski gumijnieki tagad iznaakushi.. galvenais nevilkt kopaa ar vaarnas spiiguljiem visaas malaas :)

Mr.Jones (webmaster) 
Vīpsnāšana jau nav nekas slikts. Un ja es pareizi saprotu kas tu esi, tad tu biji izņēmums. Neviena meitene uz satikšanos ar mani nebija vilkusi gumijas zābakus

Meitene pukjainajos zabakos 
Ak tatad tu vipsnaji ari par maniem pukjainajiem zabakiem???? Tagad zinasu!(punch)

Jančuks 
Šur tur citādi nemaz nevar izbrist! B:

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.