Tu zini, kas ir Deivids Gilmors? Sids Barets? Niks Meisons? Ričards Raits? Rodžers Voterss ?Atrodi savus domubiedrus, kam arī patīk Pinkfloyd
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Smagi lēmumi attiecībās
Smagi lēmumi attiecībās
Ieteikt draugiem...
 


Mēdz gadīties, ka attiecības nonāk strupceļā. Nu vienkārši tā. Tā pamazām. Tā nemanāmi. Bet tomēr nonāk. Mēdz gadīties arī savādāk. Attiecības nonāk strupceļā vienā momentā un ar skaļu blīkšķi. Un ko darīt, ja otrā pusīte izdara ko nepiedodamu pavisam nepiemērotā brīdī? Nu padomāsim. Jūs esat nolēmuši sākt kopdzīvi. Esat noīrējuši dzīvokli. Sapirkušies mēbeles. Un te pēkšņi izrādās, ka otrā pusīte visu laiku ir uzvedies slikti. Krāpis. Nodevis. Rodas jautājums piedot un visu turpināt vai tomēr nē. Mēdz teikt, ka pirmā reize ir grūtākā. Ja cilvēks ir vienreiz spējis to izdarīt, tad otrā reize vairs viņam nav šķērslis. Iespējams, ka arī tā. Par to var filozofēt daudz un dikti. Rezumējumu tāpat atrast būs grūti ja ne neiespējami.
Katrā ziņā mums katram ir tikai viena dzīve kuru var sačakarēt, bet pēc tam jau būs jādzīvo tālāk tā,kas jau ir sačakarēta.
Ja cilvēks mums tiešām daudz nozīmē, mums nākas pieņemt smagus lēmumus ar tālejošām sekām. Piedot? Aiziet neatskatoties? Nemaz nav tik viegli aiziet neatskatoties ja tas otrs cilvēks tiešām daudz nozīmē. Tādos gadījumos cilvēki ir spējīgi piedot ļoti daudz. Gaidīt. Cerēt. Kā saka ceri uz labāko bet gatavojies ļaunākajam.

Mr.Jones (webmaster) 
ja vēlies lai atbildu ko konkrētāku ieraksti komentāra formā arī savu epastu

meiteenc 
par to sačakarēto dzīvi... Gustavo...:) gribētos, lai būtu kāds, kas pasaka, ko darīt tādās situācijās...

=) 
mēs katrs laizam reētas, ko ir iegirzis otrs cilvēks..

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.