Tu zini, kas ir Deivids Gilmors? Sids Barets? Niks Meisons? Ričards Raits? Rodžers Voterss ?Atrodi savus domubiedrus, kam arī patīk Pinkfloyd
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Piedzīvojumi Statoil automazgātuvē

06/03/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Piedzīvojumi Statoil automazgātuvē
Ieteikt draugiem...
 


Šajās brīvdienās bija saulaini jauks laiks un es neko ļaunu nedomādams nolēmu izdzīt auto cauri statoil automātiskajai auto mazgātuvei, jo tā likās visātrākā un vienkāršākā izvēle. Nebūtu jāsalts ārā un mašīna izksatītos tīra. Paņēmu dārgāko auto mazgāšanas programu. Ar vasku un disku mazgāšanu. Pēc mazgāšanas izkāpu ārā paskatīties un biju nepatīkami šokēts. Mašīna bija palikusi pleķaina. Pasaucu mazgātuves meitenes, kas labprāt piešķīra vēl vienu mazgāšanas programu, taču nu jau nevis zelta bet bronzas programu bez vaska un disku mazgāšanas. Otrās mazgāšanas rezultāts apskatāms pievienotajās bildēs. Pats jautrākais, ka cita meitene pateica, ka mašīna ir pārāk netīra lai automātiskā mazgāšana notīrītu manu mašīnu. Un pats jautrākais ir tas, ka meitene pat sāka kaunināt, kur esmu bijis ar mašīnu, ka viņa ir tik netīra. Sāka fantazēt par īpašiem ķīmiskiem šķīdumiem un maniem nelabvēļiem, kas manu mašīnu nosmērējuši ar īpašu smēri. Stāstu nobeidzu ar došanos uz citu automazgātuvi, kur par zemāku cenu man sakopa autombīļa ārpusi daudz kvalitatīvāk. Šoreiz gan jau tas notika ar rokām.

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.