Tev ir ideja, kuru vēlies realizēt interneta vidē? Bet Tu nezini kā ?Izmanto kontaktu formu un Tev taps palīdzēts! :)
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Par pašu sākumu

07/06/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Par pašu sākumu
Ieteikt draugiem...
 


1999. gadā internetā parādījās cilvēks kura niku toreiz zināja tikai nedaudzi. Līderis ar jaunām idejām un kārtību visās lietās. Īsā laikā viņš kļuva par populāru un mīlētu cilvēku un administrātoru. Viņa čatojumus lasīja, atstāstīja un publicēja daudzās mājas lapās.Viņa prasīgumu sauca par autoritatīvu. Viņs krasi samazināja hakeru uzlidojumus neaizsargātajām lapām, mēdza negaidīti parādīties čatos, pārgāja uz bezspamu čatu un e-pastu.Viņš darīja pats un prasīja no citiem. Hakeru elitei spēcīga līdera klātbūtne nebija vajadzīga. Pret viņu apvienojās visi kam viņa prasīgums bija ka dadzis acīs. Kad kļuva skaidrs ka viņš neaizies un tika nodibināts ''Noverotajs software'' pār viņa galvu sāka gāzties dubļu straumes. 3. reizi atgriežoties internetā viņs ķērās pie darba kā pieradis - aktīvi un enerģiski. Šodien viņš atzīst, ka bija nepieciešamas citas metodes, rūpīgāk un pamatīgāk vajadzēja izskaidrot savas idejas citiem, bet toreiz viņš nemācēja lēnāk - rezultāti nebija apmierinoši, katrs viņa solis tika uztverts ar neizpratni - KĀPĒC MUMS JĀSEKO VIŅA IDEJĀM? jautāja daudzi: kautkāda tur reforma, bezspama internets, vispārējās krīzes atturēšana. Tā labas idejas pārvērtās par neveiksmēm. Tika izmantota katra iespēja lai nomenotu Novērotāju. Meklēja nelikumības viņa darbībās, fantazēja par savtīgumu... Ar to vien bija par maz - jebkuriem līdzekļiem, par jebkuru cenu centās viņa vardu saitīt ar "KLUBA" uzlaušanu. Uz šī fona Novērotāja 3. atgriešanos interneta plašumos izdevās gāzt. Daudzi bijušie draaugi novērsās, pazuda pielūdzēju vēstules un popularitāte - Tāda ir dzīve. Taču ir lietas kas palika: viņš uzņēmās atbildību brīdī kad intenetā bija nepieciešamas radikālas izmaiņas! Šobrīd internetā ir jauni līderi, bet Novērotāja faktors paliek; Noverotajs software ir izturējuši savas ugunskristības. Kompitenece, inteliģence un stabilitāte raksturo viņu un viņa līdzgaitniekus Riigā un visā Latvijā!!!!!!!

Tā sākās mani pirmie mēģinājumi apgūt interneta vides veidošanu. Saturs toreiz nebija noteicošs, bet gan dažādas iespējas, fīčas un tā tālāk. Ja tā paskatīties šai lapas versijai ir kādi vismaz diezgan daudz gadu. Un marts ir tāds kā jubilejas mēnesis gan vecajai versijai gan fotogrāfa piezīmēm, kuras piedzīvoja savu dzimšanu pagājušā gada martā. Pirmais testa ieraksts šim dzinējam laikam gan vairs nav saglabājies. Brīnums, ka vecā versija vēl vispār ir saglabājusies. Uz jaunās php versijas tā īsti negribēja strādāt, bet neliels roku darbs un lielākā daļa skriptu atkal sāka strādāt. Savulaik šī lapa kļuva populāra pateioties Nemirst.Lv, kurš tajā laikā visai cienīgi bija nosaukts par Eša Ketčuma megaportālu Ļoti iespējams,ja nebūtu šīs jocīgās lapas tad nebūtu arī fotogrāfa piezīmju un citu projektu. Pašu lapu varat apskatīt un paspaidīties šeit

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.