Tu zini, kas ir Deivids Gilmors? Sids Barets? Niks Meisons? Ričards Raits? Rodžers Voterss ?Atrodi savus domubiedrus, kam arī patīk Pinkfloyd
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Interesanti novērojumi
Interesanti novērojumi
Ieteikt draugiem...
 

Tie, kas mani pazīst zina, ka esmu nedaudz aizmāršīgs. Man bieži gadās mašīnā aizmirst dažādas lietas. Un bieži tie ir dažādi pārtikas produkti, tai skaitā dzērieni. Kā liecina pētījumi nākamajā rītā, parasti visi dzērieni un ēdieni ir sasaluši. Izņemot dažus. Pats interesantākais pētījums man sanāca šorīt.
Izrādījās ka Coca Cola nesasalst pie mīnus 10 grādiem atodoties mašīnā visu nakti. Tagad es sāku saprast tās bildes, kur CocaCola dzer ledus lāči :). Nedaudz papētīju par šī dzēriena saturu.
Coca Cola satur tādas vielas kā aspartams, ogļhidrāti, fosforskābe, kofeīns, kālija benzoāts. Galvenais vaininieks Coca Cola neveselīgumā ir aspartams

visvairāk nošokēja tieši šī rindkopa Aspartams ir saldinātājs. Tas ir pazīstams arī ar tādiem nosaukumiem kā “Nutra sweet”, “Egual”, “Spoonful”, E 951. Ja aspartāmu sasilda līdz 300 o, tad koka spirts (metanols), kas ir aspartāma sastāvā, pārvēršas formaldehīdā, bet no tā, savukārt, rodas skudrskābe, kura spēj izsaukt metabolisko acidozi (skudrskābe ir inde, kuru iegūst no sarkano skudriņu dzelonīšiem).
Pilnu rakstu variet izlasīt vietā kur aizņēmos šīs rindkopas. Spiežam šeit

Es laikam turpmāk atteikšos no šī dzēriena lietošanas

Egīls 
baidos, ka viss salips, ja tādu saldu un lipīgu mantu gāzīsi dzesēšanas sistēmā..

martins 
nja coca colu varbūt var izmantot tosola vietā ziemā:D

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.