Tu zini, kas ir Deivids Gilmors? Sids Barets? Niks Meisons? Ričards Raits? Rodžers Voterss ?Atrodi savus domubiedrus, kam arī patīk Pinkfloyd
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Kārtējais aizbraucēju bums
Kārtējais aizbraucēju bums
Ieteikt draugiem...
 


Kādam man labam draugam tuvs radinieks palika bez darba. Tā nu es saņēmu lūgumu palīdzēt meklējumos. Darba gaitās dodoties nolēmu sadarbības partneriem pavaicāt, vai nav kāda vakance. Rezultāti pavisam bēdīgi. Lielākajai daļai sadarbības partneru nebija nevienas vakances ko man piedāvāt. Pat vēl vairāk. Daži pačukstēja, ka Janvāra laikā tiem obligāti jāsamazina darbinieku skaits, ja apgrozījums nepaliks Decembra līmenī. Te pēkšni kāds cits labs draugs, kas dzīvo ārpus Rīgas zvana un prasa, lai aizvedu uz lidostu. Latvijā neesot dzīves. Griboties ko labāku. Griboties ko nopelnīt nevis tikai izdzīvot. Zinu, ka temats vecs kā pasaule, bet tagad tas sāk skart mani aizvien personīgāk. Klāt rakstam pievienoju sprīdīša dziesmas video versiju ar pagājuša gada interesantākajām bildēm.
:D 
Njaa...zinu es tas "pelnisanas neta" visi pelna "baigo piki", tikai kad ko konkreti pajauta lai parada kaa ta naudina pie tewis atnak, tad sakas...nu tur vajag sito un tad sito....(rock)
Bet es netaisos te strideties, ja jau kads to prot, lai veicas!!!(giggle)

Mr.Jones (webmaster) 
Nē! Šis ir absolūti nekomerciāls projekts. Kā saka mans vaļasprieks. Pagaidām nav domas pārvērst to par kaut ko komerciālu

Kate 
Jones, padomā, varbūt Tev arī salikt te reklāmas?

Mr.Jones (webmaster) 
Neviens jau nesaka, ka jāstrīdās. Vienkārši izveidojot nelielu pelēkās ekonomikas piramīdu Tu varētu uzlikt ķepu uz vairākiem citiem cilvēkiem un ņemt procentus. Tā ideja par LTK nav slikta, taču tur vajadzīgs komerciāls projekts ar daudziem apmeklētājiem dienā piemēram TVNET citādi nav jēgas un sanāk tikai tāda māžošanās :)

Agris 
Kāds te sakars ar uzņēmumu?
Piemēram, Lattelecom affiliate programmā nemaz nevar pieteikties uzņēmumi.
Labi, nav jēga strīdēties ar cilvēkiem par tēmām, no kurām viņiem nav ne mazākās sajēgas.

Mr.Jones (webmaster) 
Agri... kurš nopietns "uzņēmējs" lieto apollo mājas komplektu? tātad tev nav uzņēmums, bet Tu esi vientuļais reindžers un visdrīzāk tapēc, ka lietas neiet tik spoži. Citādi taču Tu būtu pieņēmis darbiniekus un ņemtu no viņiem procentus..

Agris 
P.S. Piemēram, šī bloga īpašnieks var piepelnīties ar pirmo nopietno affiliate programmu Latvijā- Lattelecom affiliate- http://www.ka-nopelnit-naudu-interneta.

Agris 
To :@
Kāpēc sviests? Zini, kas ir totalizatoru bonusu mednieki, kas ir interneta mārketings, treidings likmju biržās vai arbitrāža totalizatoros?
Tas nav ne tīkla mārketings, ne piramīdas, ne klikošana.
Un tas ir mans full time darbs pēdējo pusgadu.
Bet vieglāk jau ir uzdirst, nevis ko pajautāt, ja nezini...

:@ 
Sviests!!!(headbang)(par pelnisanu netaa)

Mr.Jones (webmaster) 
lai gan šī izskatās pēc mājas lapas reklāmas, taču ņemot vērā apmeklētāju interesi varu pateikt ka Agris ievadīja sekojošu adresi kā savu http://www.ka-nopelnit-naudu-interneta.lv

Kate 
kāda ir tā adrese?

Agris 
Lai paskatās manu lapu, miljonārs nekļūs, bet kādu laiku palīdzēs :)

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.