Latvija. Tā ir mūsu tēvu zeme. Zeme ar lielo burtu?Pastāsti, kas ir tas, par ko Tu lepojies savā tēvzemē!
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Tramvaja līniju Juglā plāno pagarināt līdz Berģiem

07/06/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Tramvaja līniju Juglā plāno pagarināt līdz Berģiem
Ieteikt draugiem...
 


Lai veicinātu sabiedriskā un privātā autotransporta efektivitāti un atbrīvotu pilsētas centru no transportlīdzekļiem, pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" plāno pagarināt 6.tramvaja līniju līdz Berģiem un tās tuvumā ierīkot stāvparku.Lai izveidotu stāvparku pie iecerētās tramvaja līnijas, nepieciešams izstrādāt detālplānojumu 11 hektārus plašai teritorijai no Jaunciema gatves un Brīvības gatves krustojuma līdz Juglas kanālam

Patiesībā nekā jautra tur nav. Tiko pabeidza taisīt izbraukšanu no Juglas tagad atkal visu uzraks un atkal būs sastrēgumi. Gluži kā tajā ticējumā: ja šodien šeit uzlej jaunu asfaltu tad drīz būs klāt racēji un lauzīs aukšā to visu, lai ieliktu jaunas trubas. Ideja nav slikta mazināt sastrēgumus, bet vai tas ir krīzes laika lēmums? Ir taču pasludināta taupība lielā. Es saprotu, ka nevar pamest novārtā Dienvidu tiltu, jo tur tagad ir bardaks briesmīgs un slavējama ilguma sastrēgumi, bet kapēc uzsākt jaunu rakņāšanos ja valstij jau tā nav naudas un jāpalielina nodokļi tās iedzīvotājiem ?

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.