Vai esi pamanījis, ka reģistrētiem lietotājiem ir lielākas privilēģijas?Tad kapēc Tu nereģistrējies?
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Par interneta komunikāciju

07/12/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Par interneta komunikāciju
Ieteikt draugiem...
 


Skaips, MSN, draugiem.lv utt... bojā cilvēku attiecības. Vismaz to cilvēku, kuri ir samīlējušies viens otrā (nu tā banāli runājot). Jo caur šiem modernajiem saziņas līdzekļiem cilvēki daudz biežāk sastrīdās nekā dzīvē......

Tas dēļ tā, draugi mīļie, ka mēs neredzam otra cilvēka īstās jūtas...Tu varbūt pajokoji, a es uztvēru nopietni. Tu varbūt teici nopietni, a es pasmējos...

Mīļie draugi, ja Jums ir kāda otra pusīte, nestrīdaties skaipā!!! Unpat ja sanāk sastrīdēties virtuāli, tad neatliekat tikšanos dzīvē, kurubijāt plānojuši! Paskatīsities viens otram acīs un sapratīsiet, ka tasviss ir FUFELIS PĒDĒJAIS, ko jūs skaipā sarakstījāt viens otram!

Viens ir vārdi. Otrs ir - darbības!

Dzii 
Tas bojā attiecības jau pašā tās saknē, pirms cilvēki ir satikušies klātienē (protams situācija katram ir individuāla)...tādos brīžos internets vienkārši ir jāizskauž - jo ''mūsu laika cilvēks'' nespēj norobežoties no šīm divām pasaulēm, jāsaka - diemžēl... :( Tamdēļ visu nopietno atliekam uz reālo dzīvi ;)

Jaaniic 
Piekrītu (ok)
Bet tā ir tikai mūsu laika cilvēku problēma...

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.