Latvija. Tā ir mūsu tēvu zeme. Zeme ar lielo burtu?Pastāsti, kas ir tas, par ko Tu lepojies savā tēvzemē!
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Pinkfloyd Pulse

08/15/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Pinkfloyd Pulse
Ieteikt draugiem...
 


Šovakar sapratu, ka pārāk sen neesmu skatījies šo fantastisko koncertu. Nedaudz sanāca dusmas uz cienījamo Ivaru Godmani, ka viņš savos apcerējumos par Eiropas savienības ikdienu izmanto Pink Floyd Shine on Your Crazy Diamonds. Katrā ziņā koncerts nereāli labs. Iesaku visiem, kas klausās ko vairāk par Eiropas Hitu Radio. Gaismas šovs ar lāzeriem vienkārši fantastisks. Un ja tā padomā, tam koncertam ir apmēram 15 gadi, un tomēr vismaz man tas ir vēl aizvien aktuāls.
Varbūt, ka es kļūdos bet Prāta Vētra savā koncertturnejā 4 krasti izmantoja ļoti līdzīgu skatuvi ar ļoti līdzīgu skatuves noformējumu. Pat apalais ekrāns bija skatuves vidū. Baumu līmenī runā, ka šī skatuve tika nopirkta no roka leģēndām, jo tiem tā jau sen kā vairs nav vajadzīga.
.
Katrā ziņā pozitīvu lādiņu kādam laikam uzņēmu. Tas bija tas, kas nepieciešams. Varu pat pateitk vairāk. Ja Pinkfloyd vēl uzstātos es nežēlotu nekādu naudu lai tiktu uz viņu koncertu. Tas ir tā vērts. Skatoties šo video es apskaužu cilvēkus kas tur toreiz bija.

Mēness_Meitene 
nekārdini mani....

RooT (webmaster) 
Tomēr baumu līmenī ir dzirdēts, ka skatuve pirkta no PF jo PF tā jau 15 gadus nav vajadzīga. Un šādas skatuves PF esot bijušas vairākas. Bet kā jau teicu tās ir tikai baumas

Ivo 
Nu tad tā:
Ja Tev ir oriģinālais DVD, tad tur ir gan video un bildes par to kā tika būvēta skatuve. Prāta Vētras skatuvei vienīgais kas ir līdzīgs PF skatuvi ir tikai šis aplis. Nedomāju ka Prāta Vētrai jelkad būs tāda līmeņa koncerti lai būtu vajadzība pēc tādas skatuves kāda bija PF.
Viņu skatuve pirmkārt krasi atšķiraas izmēros, par pārējo domāju ka pat nav vērts apspriest.

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.