Vai esi pamanījis, ka reģistrētiem lietotājiem ir lielākas privilēģijas?Tad kapēc Tu nereģistrējies?
Fotogrļæ½fa piezļæ½mes - http://www.noverotajs.lv - Latvijas cietumi slīgst parādos

06/04/20 TE VAJAG AIZTAISIIT PH lai straadaatu

Atgādinām, ka pie zemas gaisa temperatūras un nokrišņiem uz brauktuves var veidoties apledojums, it sevišķi uz tiltiem, estakādēm un ūdens tilpņu tuvumā.

Uzzini vairāk
*/ ?>
Latvijas cietumi slīgst parādos
Ieteikt draugiem...
 

Ja netiks rasts finansējums, rudenī ieslodzītie var attapties bez siltuma, elektrības un pārtikas. Tā norāda Ieslodzījuma vietu pārvalde. Jāņem vērā, ka būtiski palielinājies ieslodzīto skaits. Līdztekus pieaugošajam noziedzības līmenim daudziem cietuma garantētā pajumte un ēdiens pat šķietot pievilcīgāki par brīvības labumiem.
Ja jau valstī ir tik dziļa krīze, ka nevaram vairs uzturēt savus ļaunprātīgos liekēžus, kas agrāk mums nodarījuši ko sliktu, tad varbūt laiks ņemt vestures stundu, un tieši tajā atrast atbildi par to, kā rīkoties. Visi ar labu vārdu piemin "Ulmaņlaikus". Kapēc? Toreiz esot bijusi gan rūpniecība, gan kārtība. Iespējams, ka tā tas arī bija. Iespējams, ka toreiz bija cita sabiedrība. Bet ir lietas, ko mūsu varasvīri varētu mācīties no viņiem. Un tā ir cietumu kārtība. Toreiz tādu dīkdieņu cietumu kā mūsdienās nebija. Toreiz katrs cietumnieks ieslodzījuma ietvaros atstrādāja savus izdevumus un valsts uz tiem pat pelnīja? Interesanti ? Bet protams. Daži protams sāks kliegt par cilvēktiesībām un tā tālāk. Bet es uzskatu, ka katorga ir vienīgais iespējamais un prātīgais risinājums kā var risināt šo problēmu. Protams tsa nebūs vienkārši. Ir jārda darba vietas, kuras ir pietiekami drošas, lai no tām nevarētu aizbēgt. Diez vai varētu cietumniekus laist vienus pašus uz parku rakt kanālu. Bet kapēc nevarētu viņus pielikt mežu darbos? Katram uzlikt atbilstoša izmēra un materiāla izsekošanas ierīces un aiziet. Pat ja aizbēgs tad tik un tā būs iespēja atrast un pielikt pie smagākiem darbiem uz ilgāku laiku.

Komentāri 
Diemžēl no ārzemju IP adresēm komentāru pievienošana nav pieejama. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.